Drzwi

Pomysłowo zaaranżowane wejście, a więc i drzwi zewnętrzne, w każdym domu i budynku zapraszają do środka. Dobrze zaprojektowane, perfekcyjnie wykonane z wykorzystaniem najlepszych materiałów pozostawiają miłe wrażenie i przyciągają wzrok.

Każde wejście można również zaprojektować indywidualnie z dopasowaniem do fasady budynku, stylu, koloru elewacji, można je łączyć z wiatrołapami, witrynami, daszkami, nadświetlami, również w formie łuków.

Drzwi zewnętrzne o konstrukcji opartej o aluminiowe kształtowniki z przekładką termiczną (o wysokich własnościach termoizolacyjnych) wyposażone są w bardzo dobre okucia, zamki, regulowane zawiasy, uszczelki, efektowne uchwyty, dowolne wypełnienie zestawami szkła (np. float, niskoemisyjne, antisol, bezpieczne itp.) z możliwością stosowania przewiązek w różnych układach, szprosów wewnątrzszybowych i klejonych na szybę.

Powierzchnia kształtowników jest zabezpieczona dekoracyjną ochronną, kolorową powłoką o wysokich parametrach estetycznych, wytrzymałościowych, odporności na zmiany temperatur i zmiany kolorów. Trwała powłoka nie wymaga malowania, tylko okresowej konserwacji.

Gwarancja na powierzchnię od 5 do 25 lat.